Торгувати свинячими ребрами куди простіше і вигідніше, – Откович про чергу у “Реберню”

0
5900
Черга у Реберню
Черга у Реберню

Бачите ліворуч вгорі напис “Музей”?  Так би хотілось написати, що то черга львів’ян та гостей міста, які хочуть оглянути експозицію. Але ні))

Про це у Фейсбуці пише Мирослав Откович.

“Це вхід в “Реберню”. Тут тоннами щодня поїдають смажену свинину і запивають пивом. І я тут був – мед-горілку пив. Думаю і ви були. Одразу кажу – цей допис не про “святих” і “грішних”, а про те як влада Львова “продає” місто світу.

Мало хто з туристів знає, що поруч з ребернею на площі Митній прекрасний музей Пінзеля. Шедеври майстра виставляють в Луврі, але у Львові черг до нього не має. Неподалік Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького, але і там ажіотаж далеко не такий.

А все могло б бути навпаки. До Львова могли б приїздити насамперед не черево набити, а голову прочистити. Пізнати українське та європейське мистецтво. Але черги стоять лише до барів і кафе. Гастротуризм дає фору всім іншим напрямкам в “культурній столиці України”.

Просто зиск від музеїв куди менший і роботи набагато більше. А торгувати свинячими ребрами куди простіше і вигідніше”, – йдеться у дописі.

Залишити відповідь