Тільки в колі європейських країн та в оборонному альянсі ми отримуємо мир та розвиток нашої держави, – Синютка

0
540
Львівщина залучила у будівництво доріг більше 8 мільярдів гривень
Львівщина залучила у будівництво доріг більше 8 мільярдів гривень

На Львівщині, що знаходиться на межі Євросоюзу, 95% мешканців підтримують інтеграцію в ЄС, а 85% – в НАТО. Кінцева мета і перемога України – у входженні країни в структури ЄС і НАТО.

Про це сьогодні, 12 листопад, розповів голова Львівської ОДА Олег Синютка під час Ради регіонального розвитку.

«Лише в цивілізованій євро сім`ї і Атлантичному оборонному альянсі ми зможемо наблизити державу до миру та зберегти стабільний розвиток України. Є великі справи, які об’єднують всю державу. Львівщина, де 90% греко-католики, підтримує створення єдиною помісної церкви, адже це завершальний етап утвердження України як держави. Ворог забрав нашу церкву та ідентичність, тож сьогодні, коли ми повертаємо свою церкву, цей період увійде в історію як час утвердження сильної, модерної української нації», – зазначив Олег Синютка.

Голова Львівської ОДА також зазначив, що останні роки вдалось особливу увагу закцентувати на утвердженні української ідентичності.

«Ми, як українська держава, почали турбуватися про тих українців, які опинились за межами країни. Форум українських шкіл, вшанування пам`яті автора гімну на могилі Вербицького, вшанування в Павлокомі, відкриття меморіалу жертвам операції «Вісла» – це наша історична пам’ять. Те, що ми з вами можемо вільно збиратись на своїй землі, це заслуга наших героїв, тому маємо подякувати армії, яка береже нашу землю», – наголосив Олег Синютка.


Leave a Reply