Тільки спільна молитва приведе нас до Бога, – Оксана Стоколос-Ворончук

0
1242

У Національному Академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької вперше відбулось урочисте відкриття Регіональної молодіжної зустрічі Тезе. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

В урочистостях взяли участь брат Алоїс, настоятель спільноти Тезе, духовенство, представники влади.

Релігійну спільноту привітала заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук.

“Найважливіші чесноти – віра, надія, любов. Віра в те, що наша країна переможе, надія на те, що наша молодь, яка на сході країни нас оберігає теж молиться і знає, що з нею Бог, любов – тому що Бог нас любить, а ми Його. Дякую, що ви приїхали до нас. Тільки спільна молитва приведе усіх до Бога”,- зазначила Оксана Стоколос-Ворончук.

Опісля прозвучали музичні твори у виконанні Софії Федини, п. Пітера Банністера,  хору дітей з Донбасу.

Зазначимо,  зустріч молодих християн Тезе триватиме в місті до 1 травня.

Довідково:

Тезе (Taizé) – міжнародна християнська екуменічна спільнота із села Тезе у Франції. Заснована у 1940 році братом Роже, який залишався її головою аж до своєї смерті 16.08.2005 року. Сьогодні спільнота організовує щорічні різдвяні зустрічі у різних європейських містах. Окрім того, протягом року тисячі молодих паломників відвідують село Тезе у Франції.

Молитва Тезе має свій унікальний характер, творячи новий стиль церковної музики. Пісні Тезе побудовані на коротких фразах із Псалмів та інших книг Святого Письма, які повторюються кілька разів, створюючи особливий молитовний дух.

Залишити відповідь