Теза про те, що воєнний стан – це спроба відмінити вибори належить російському політтехнологу, – Олександр Антонюк

0
1602

Шановні колеги, друзі, політики, експерти, журналісти. Давайте без паніки. Так, сьогодні на першому місці порядку денного – воєнний стан. Буде багато сказано, ще більше буде вкидів та емоцій. Так, моторошно. Але це наш час вчергове об’єднатися.

Про це у Фейсбуці пише журналіст Олександр Антонюк.

І ще одне, коли хтось з Вас озвучує тезу, що військовий стан це спосіб відмінити вибори, пам’ятайте кому належить ця теза! Її автор російський політолог та політтехнолог, рупор однієї з башен Кремля Дмітрій Куліков. Вперше він її почав озвучувати ще в серпні 2016 року. Далі ця теза з’являлася в різних інтерпретаціях у виконанні не тільки російських політиків, а навіть українських політиків та експертів.

А це підтвердження моїх слів: Политолог Дмитрий Куликов обращает внимание на то, что внутри Украины социально-экономическая ситуация просто катастрофическая. «Удерживать власть в таких условиях удобнее всего в режиме чрезвычайной ситуации и чрезвычайных полномочий. Например, при введении военного положения невозможны ни митинги, ни шествия, ни демонстрации. Фактически власть при военном положении становится формой диктатуры», 13 августа 2016

Leave a Reply