Телішевський виступив проти виплати боргу російському бізнесмену

1
1165

В четвер сесія Львівської міської ради, де мали би розглянути питання повернення 25 млн грн боргу російському бізнесмену Чуркіну, швидше за все не відбудеться. Про це повідомив депутат Львівської міськради Ігор Телішевський.

Причина – немає консолідованого рішення серед депутатів ЛМР. Промерська більшість хоче віддати 25 млн гривень компанії Чуркіна й інших шляхів виходу з непростої ситуації не шукає. Разом з тим і досі не зрозуміло, чи буде сплачена заборгованість перед працівниками та комунальними підприємствами.

«Позиція УКРОПу принципова – жодної копійки російському бізнесмену. Так, зарплату працівникам потрібно повернути, борги перед львівськими комунальними підприємствами закрити, однак усе це можна і треба зробити на пряму, без фірми “прокладки”. Однак такий шлях виходу з ситуації, схоже, не влаштовує пана Садового. Цікавим фактом є те, що на автобуси АТП-1 по цій справі вже був накладений арешт ще у 2011 році. І знову роки бездіяльності – 7 років ніхто нічого не робив», – наголосив голова фракції УКРОПу у міськраді Ігор Телішевський.

Він переконаний, що ця ситуація дуже нагадує трагедію на Грибовицькому сміттєзвалищі. «На обох підприємствах, тривалий час просто уникали вирішити проблему. Схоже єдиною стратегією очільника міста є відкладати важкі рішення в довгу шуфляду», – зауважив укропівець.


1 коментар

  1. Мої і дітей майнові сертифікати були вкладені у Львівський автобусний завод. навіть вистояв кілька годин у черзі. Ні разу ні копійки ми не отримали. Чи не хочуть пани депутати стурбуватися нашими, звичайних львів’ян, виплатами?

Leave a Reply