Телішевський вимагає врегулювати роботу “П’яної вишні”

3
754

Львівський УКРОП вимагає врегулювати роботу закладу «П’яна вишня», який порушує режим роботи та ставить літні майданчики без дозвільних документів. Про це йдеться у запиті голови фракції УКРОП Ігора Телішевського до міського очільника Андрія Садового, яке він зачитав під час сесії міськради.

«За останні два тижні до мене звернулись десятки львів’ян зі скаргами на нещодавно відкритий заклад громадського харчування по вул. Краківській. Одна з найбільших ресторанних мереж міста – Холдинг емоцій «!FEST», до якого належить заклад-порушник», вирішила, що має право порушувати режим роботи, який був виданий закладу. Також холдинг, без будь-яких дозвільних документів встановив літній майданчик біля закладу «П’яна вишня»», – наголосив Ігор Телішевський.

Він зазначив, що аналогічна ситуація відбувається з цим закладом на пл. Ринок і по вул. Староєврейській, де із звичайного контейнеру відбувається продаж та розпивання міцних алкогольних напоїв.

«Цинічно нехтуючи дотриманням режиму роботи, заклади працюють довго після опівночі, чим створюють значні незручності для мешканців. Так, мешканці вул. Краківської неодноразово звертались на гарячу лінію міста та жодної реакції так і не отримали», – підсумував укропівець.

3 КОМЕНТАРІ

  1. Пану Телишевскому не плохо бы что то создать своими руками или придумать своей балдой, а регулировать, указывать и т.п мозгов не надо. Слуга б-ть народа!

Leave a Reply