Телеканалу “Перший західний” додали ще 300 тис грн

0
822

Сьогодні, 11 грудня, на позачерговій сесії Львівської обласної ради внесли зміни до показників обласного бюджету на 2018 рік та обласних програм. Відтак, депутати скерували очікуване перевиконання дохідної частини загального фонду обласного бюджету (72540 тис грн) для збільшення видатків на вирішення окремих проблемних питань, а також здійснення розподілу резерву коштів бюджету розвитку (15000 тис грн) за зверненням головних розпорядників коштів обласного бюджету.

Зокрема, збільшили на 2018 рік показники обласного бюджету за доходами на 72540 тис грн.

Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації збільшили видатки на 11300 тис грн, з них на капітальний ремонт інженерних мереж та приміщень першого, третього та четвертого поверхів пологового корпусу обласної клінічної лікарні – 10850 тис грн, надання субвенції Стебницькому міському бюджету – 450 тис грн на придбання ультразвукової діагностичної системи.

Департаменту з питань культури, національностей та релігій збільшили видатки за загальним фондом на 267,7 тис грн на фінансову підтримку КЗК ЛОР КМЦ «Львівський палац мистецтв» для оплати енергоносіїв за рахунок зменшення видатків бюджету розвитку спеціального фонду на цю ж суму на реконструкцію діючої системи опалення зі встановленням системи кондиціонування та електроопалення КЗК ЛОР КМЦ «Львівський палац мистецтв» на вул. Коперніка, 17 у м. Львові, в т. ч. виготовлення ПКД, в межах програми капітального будівництва об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення.

Управлінню фізичної культури та спорту облдержадміністрації збільшили видатки на 250 тис грн для проведення галузевих заходів.

Управлінню капітального будівництва облдержадміністрації  збільшили  видатки бюджету розвитку спеціального фонду на 17050 тис грн. для реалізації Програми капітального будівництва об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення, за рахунок передачі коштів із загального фонду. Зокрема, на реконструкцію Львівського обласного клінічного перинатального центру на вул. Дж.Вашингтона у м. Львові – 15000 тисгрн, реставрацію та реабілітацію об’єктів комплексу Пам’ятки архітектури Національного значення 18 ст Архикатедрального Собору Св. Юра у м. Львові – 2050 тис гривень.

Департаменту архітектури та розвитку містобудування облдержадміністрації збільшили видатки на 3870 тис грн, з них за загальним фондом – 100 тис грн, спеціальним – 3770 тис грн. Зокрема, збільшили видатки розвитку обласного бюджету на 2070 тис грн на реалізацію програми «Охорона і збереження культурної спадщини Львівської області на 2018-2020 роки», з них на ремонтно-реставраційні роботи келії Домініканського монастиря у м. Жовкві– 2700 тис грн, ремонтно-реставраційні роботи дерев’яної церкви Св. Параскеви – пам’ятки архітектури XVIII ст. (ох. № 441/1) у м. Буську Львівської області – 200 тис грн, реставрацію пам’ятки архітектури національного значення – дерев’яної церкви Собору Пресвятої Богородиці 1724 р. (ох № 435) у с. Лоні Перемишлянського району Львівської області – 800 тис грн та на встановлення пам’ятного знаку загиблим воякам УСС на горі Ключ біля с. Труханів Сколівського району – 70 тис грн. Видатки за загальним фондом збільшили на 100 тис грн на поточний ремонт пам’ятки архітектури національного значення – дерев’яної церкви Св. Михаїла в с. Дмитровичі Пустомитівського району.

Департаменту дорожнього транспорту та зв’язку облдержадміністрації збільшили видатки на20000 тисгрн для проведення ремонтних робіт на автомобільних дорогах у межах реалізації обласної програми розвитку мережі й утримання  автомобільних доріг, організації та безпеки дорожнього руху на 2018 – 2020 роки.

Департаменту внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації збільшили видатки на 300 тис грн на фінансову підтримку телерадіокомпанії «Перший Західний» у межах реалізації регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2018-2020 роки.

Департаменту економічної політики облдержадміністрації збільшили видатки бюджету розвитку спеціального фонду на 4410тисгрнна реалізацію «Програми капітального будівництва об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення», що дозволить, з урахуванням внутрішнього перерозподілу коштів, профінансувати найбільш важливі об’єкти.

Окрім цього збільшили обсяг резервного фонду на 15000 тис гривень департаменту фінансів.

Leave a Reply