«Тедіс Україна»: спонсор російської агресії, – заява

0
762

Ми, українці усього світу, що об’єднані в організацію «Всесвітній Рух Патріотів України», стурбовані ситуацією, яка склалася в Україні. Про це йдеться у заяві Всесвітнього руху патріотів України.

Як тільки путінські головорізи з’явилися в Криму, а згодом почали наступ на Донецькому та Луганському напрямках, ми одразу ж консолідувалися та почали виходити з протестами під світовими дипломатичними установами.

Ми намагалися привернути увагу світових лідерів до неприхованої агресії кремлівських найманців, вимагали запровадження санкцій, економічного та політичного тиску на Російську Федерацію.

Зрештою, агресор став вигнанцем, справедливо зайнявши своє місце серед решти диктатур, а президент Росії — Володимир Путін, для більшості лідерів тепер нерукопожатний.

Але ми обурені тим фактом, що коли світ відгукнувся на наші прохання і запровадив санкції, у самій Україні бізнес з держави-агресора почуває себе доволі комфортно. Що на п’ятий рік війни установи з російською реєстрацією продовжують працювати та заробляти надприбутки.

Найпоказовіше свідчення цього — діяльність компанії «Тедіс Україна». Це російський тютюновий монополіст, що під зміною назв та логотипів викачує з кишень українців шалені гроші. Цинізм в тому, що компанія належить російському бізнесмену Ігорю Кесаєву, який крім того є власником військового заводу ім. Дегтярьова. Отже, найімовірніше, що гроші зароблені в Україні згодом йдуть на виготовлення снайперських гвинтівок, кулеметів чи протитанкових установок з яких згодом вбивають українців.

Тож ми вимагаємо від української влади звернути увагу на діяльність ворожого підприємства і прийняти необхідне рішення!

Leave a Reply