Тарас Степаненко: Могли більш нахабно зіграти з Францією, але зараз важливий результат

0
624

У суботу у відбірковому турі до ЧС-2022 збірна України зіграла із збірною Франції.

Півзахисник збірної України Тарас Степаненко висловився з приводу матчу кваліфікації ЧС-2022 з Францією. Гра закінчилася внічию 1:1.

Степаненко відмітив, що команда гарно зіграла внічию, але в пропущеному голі невдало повели, могли дотягнути до перемоги. Півзахисник розповів, що команда намагалася контролювати м’яч, намагалася створювати моменти, хороший результат.

Також, відмітив, що збірна України могла зіграти ще більш агресивно та більш нахабно, але зараз для команди важливо завоювати результат.

Господарі відкрили рахунок в матчі в кінцівці першого тайму. Відзначився півзахисник збірної України Микола Шапаренко. Французи зрівняли рахунок на 50-й хвилині зустрічі. Автором голу став форвард Антоні Марсьяль.

Україна набрала 5 очок і йде на третьому рядку в групі D. Збірна Франції з 9 очками розташовується на першому місці.

7 вересня Франція прийме Фінляндію. Українці найближчий матч проведуть 9 жовтня в гостях з фінами. Прогнози від експертів на матчі відбіркового туру Чемпіонату світу – 2022 є на сайті.