Сюжети ТСН відверто заангажовані на користь Тимошенко, – блогер

0
302

Прочитав вчора поста про те, як “ми, журналісти телевізійної служби новин на каналі 1+1, дізналися, що дружина медведчука буде брати участь в якомусь гівношоу, а ми проти цього заперечуємо”… і аж просльозився. Про це у Фейсбуці пише блогер Mason Lemberg.

“І як правильно зауважили багато людей, чи можна тепер зробити так, щоб ви, журналісти телевізійної служби новин на каналі 1+1, дізналися, що на вашому каналі працює маріонетка портнова – дубінський і висловили аналогічний протест?

Чи можна тепер зробити так, щоб ви, журналісти телевізійної служби новин на каналі 1+1, дізналися, що власник телеканалу пограбував державу під час війни і вкладників Приватбанку на мільярди доларів і висловити аналогічний протест?

Чи можна тепер зробити так, щоб ви, журналісти телевізійної служби новин на каналі 1+1, дізналися, що журналісти телевізійної служби новин відверто брешуть, маніпулюють і працюють по темникам і висловили аналогічний протест?

Чи можна тепер зробити так, щоб ви, журналісти телевізійної служби новин на каналі 1+1, дізналися, що сюжети телевізійної служби новин відверто заангажовані на користь пані тимошенко і пана шевченка висловили протест проти втручання власника в редакційну політику?

Саме це і є головне, бо саме ці речі впливають на майбутнє України, а не махання дупою дружини медведчука. Хоч я і підтримую цю заяву і теж вважаю, що не місце їй в ефірах українських телеканалів. Але не махання дупою є загрозою державності.

Саме тому я сприймаю подібні заяви як чергову і безуспішну спробу відмити руки від лайна, після того як стрибнув туди з головою”, – йдеться у повідомленні.

Leave a Reply