Синютка зустрівся з новообраним мером міста Боржомі

0
1610

Сьогодні, 27 листопада, голова Львівської ОДА Олег Синютка у межах поїздки  у складі Урядової делегації під час візиту Прем’єр-Міністра України Володимира Гройсмана до Грузії зустрівся з новообраним мером міста Боржомі Дмітрі Кіпіані.

У межах робочого візиту Олег Синютка та Дмітрі Кіпіані поспілкувалися про можливу співпрацю Львівщини та міста Боржомі у сфері екології та природних ресурсів.

Зокрема, очільник області та мер міста Боржомі розглянули можливість налагодження співпраці між Національними парками Львівщини та Республіки Грузія, а саме – НПП «Сколівські Бескиди» та Боржомі-Харагульського Національного природного парку

Довідково:

Місто Боржомі – розташоване в південно-східній частині Грузії та є найвідомішим райцентром Грузії. Місто з населенням в 14 000 чоловік знаходиться в Боржомській ущелині на висоті 800 метрів над рівнем моря.

Ці місця приваблюють туристів через наявність унікальної мінеральної води, яка, пройшовши через вулканічні породи, виходить на поверхню практично в ідеальному стані.

Вода використовується для лікування і профілактики шлунково-кишкових захворювань, патології печінки і жовчовивідної системи, сечостатевих органів, порушення обміну речовин і цукровому діабеті. Споживання боржомі корисно для зубів: що містяться в цій воді фторид- і йодид-іони зменшують ймовірність виникнення карієсу.

«Боржомі» – природна мінеральна гідрокарбонатно-натрієва вода, з природною мінералізацією, використовується для профілактики і лікування захворювань, пов’язаних з травною системою, обміном речовин, вживається і як столова вода. «Боржомі» видобувають з 9 експлуатаційних свердловин глибиною від 200 до 1500 м на території Боржомського заповідника, при природній для термальної води температурі 38-40° C. Мінеральний склад «Боржомі» не змінювався з 1830 року, з моменту початку постійних лабораторних спостережень.

Залишити відповідь