Синютка закликав Зеленського прозвітувати перед парламентом

0
324
Синютка на загальних зборах Львівської міської організації партії "Європейська Солідарність". Фото Четверта студія

Верховна Рада України має негайно створити ТСК щодо справи «вагнерівців» і дати відповіді на запитання, хто став джерелом витоку секретної інформації. Про це з трибуни Верховної Ради заявив народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Олег Синютка, пише Четверта студія.

Він також наголосив, що фракція вимагає провести закрите засідання парламенту, на якому президент Зеленський має прозвітувати про зовнішню та внутрішню політику, яку він реалізує.

«Ще ніколи з часів проголошення Незалежності України в цій залі так голосно не зависло слово «зрада». Вперше воно звучить так цинічно і грубо. Це не просто неприхована зрада національних інтересів, бо мова йде про так звану справу «вагнерівців», про професійних убивць, на руках яких кров українських воїнів і мирних жителів. Внаслідок блискучої операції, яка була проведена українськими спецслужбами ці професійні вбивці мали опинитися на лаві підсудних і відповідати перед українським і міжнародним законом. Але, на жаль, у владі зірвалася російська «консервна банка». На сьогоднішній момент тільки створення Тимчасової слідчої комісії у стінах парламенту може розставити всі крапки над «і», – наголошує Олег Синютка.

«Суспільство не довіряє ні «100-му свому прокурору», ні друзям, які сьогодні у правоохоронних органах. Тільки тут у Верховній Раді шляхом створення тимчасової слідчої комісії, ми можемо отримати всі відповіді на запитання», – заявив Синютка.

«Ще один приклад, який сьогодні надзвичайно турбує суспільство – це є можливість внесення змін в постанову про місцеві вибори. Шановні «Слуги народу» не робіть цього на догоду Кремлю і всупереч українським інтересам. Тому що це не мир. Це – капітуляція на умовах Кремля», – переконаний Синютка.

«Ми вимагаємо позачергового закритого засідання Верховної Ради України, на якому ми просимо, щоб президент України відзвітував про ситуацію на фронті про стан зовнішньої і внутрішньої політики. Пане президент, не ховайтеся, виконайте свій конституційний і політичний обов’язок», – закликав Олег Синютка.


Leave a Reply