Синютка впевнено перемагає Садового у другому турі виборів мера Львова, – Socis

0
1631
Олег Синютка на прес-конференції у Львівському прес-клубі. Фото 4studio

Народний депутат та кандидат у мери Львова від «Європейської солідарності» Олег Синютка переможе у виборчих перегонах свого головного конкурента Андрія Садового.

Такий прогноз зробили аналітики Центру соціальних та маркетингових досліджень Socis, пише Четверта студія з посиланням на Вголос.

«Станом на 19 жовтня, за даними Центру соціальних та маркетингових досліджень Socis, розрив між цими конкурентами за крісло очільника Львова стрімко зменшується.

У першому турі Синютку готові підтримати 32,2% львів’ян, у той час як Садового 37,1%», – зазначають у Центрі соціальних та маркетингових досліджень Socis.

Також, за прогнозами аналітиків цієї ж компанії, у першому турі ці два кандидати наберуть приблизно однакову кількість голосів, а вже у другому турі мерських виборів впевнено переможе Олег Синютка.

До слова, раніше в опитуванні Центру соціальних та маркетингових досліджень Socis йшлося про те, що Олег Синютка наздоганяє у виборчих перегонах Андрія Садового.

За даними опитування, якби наступної неділі відбувались вибори міського голови, то за крісло поборолися б діючий мер Садовий та кандидат від “ЄС” Олег Синютка. При цьому спостерігається, що рейтинг Олега Синютки різко зростає, а Садового – падає.

 


Leave a Reply