Синютка влаштував «розбір польотів» через перинатальний центр

2
14609

До 1 червня у львівському обласному перинатальному центрі повинні прийняти на баланс усю медичну техніку

Голова Львівської ОДА Олег Синютка вимагає до 1 червня запустити роботу обладнання у львівському обласному перинатальному центрі.

Про це Синютка повідомив під час апаратної наради у Львівській ОДА.

«Ще одне питання – це робота перинатального центру і ця промоакція із політичним присмаком, яка відбувається в Інтернеті… Я прошу негайно приступити до введення у експлуатацію медичного обладнання», – сказав Синютка, давши відповідні доручення директору департаменту ОЗ Ірині Микичак та головному санітарному лікарю Роману Павліву.

Заступник голови ОДА Ірина Гримак повідомила, що наразі у перинатальному центрі не облаштований один підрозділ щодо забезпечення кисню, проте директор департаменту ОЗ Ірина Микичак наголосила, що зі сторони будівельників основні зауваження усунені.

Голова ОДА наголосив, що такий стан справ його не влаштовує.

«Приходить працівник і каже: «Тут замаленькі двері, вони мають бути ширші» або приходить інший і каже: «Тут має бути не стіна, а плитка» або ж «Тут потрібно поставити решітку». Проте виникає питання: а де ці усі люди роками були, коли велось будівництво, чому вони цього не бачили, не контролювали, не дивились робочі проекти чи роботу будівельників?», – наголосив Синютка.

Ірина Микичак наголосила, що сьогодні, 29 травня, у перинатальному центрі почне працювати лабораторний центр, який надасть усі необхідні висновки і рекомендації. Відтак, Синютка доручив головному санітарному лікарю Роману Павліву із 1 червня негайно приступити до проведення експертиз, які, як повідомив Павлів, можуть тривати від одного до десяти днів.

«Інше питання, що там дуже розбалансований персонал. Є комплекс питань, проте уже сьогодні зі складів із Городка везуть обладнання, яке розпочнуть тестувати і вводити у експлуатацію», – повідомила Микичак.

Микичак також додала, що головний лікар протягом двох років не займалась колективом перинатального центру.

Голова Львівської ОДА Олег Синютка закликав зібрати журналістів і показати, як відбувається введення обладнання в експлуатацію та про те, що «зради немає».

«Протягом трьох найближчих днів обладнання має бути запущене і введене в експлуатацію, а з 1 червня має бути проведені дослідження на витребування усіх показників», – сказав Синютка.

Він також прокоментував те, що головний інспектор з технічного нагляду за реконструкцією ЛОКПЦ Петро Цимбалюк відмовився підписувати акт готовності будівель до експлуатації.

«Виникає питання: а що цей чоловік увесь рік робив і чому не сприяв тому, щоб усі недоліки були вчасно усунуті. Люди звикли нізащо не відповідати, а тільки пісні і крики про «зраду» одразу починаються. Відкриваю Інтернет, свій улюблений сайт і читаю, що там щось не так. А чоловік рік переховувався на лікарняних. Питання: а де ти був?», – сказав Синютка.

Він також доручив до 1 червня повністю завершити приймання усієї техніки, СЕС – розпочати проведення лабораторних досліджень, правоохоронних органам – провести перевірку роботи інспектора протягом року його діяльності та відкрити нарешті перинатальний центр для роботи.

«Замість того, щоб обладнання приймати, вони дорогу перекривають. Чи звертались кудись і їх питання не вирішили – ні, але дорогу перекрити додумались. А чим винні ті сотні чи тисячі людей, які кудись не встигли, бо комусь прийшла думка перекрити вулицю Шота Руставелі?», – зазначив Синютка.

 

2 КОМЕНТАРІ

  1. У губернатора стиль керівництва ще той – радянський. Позвільняв провідних спеціалістів, яких мав би запрошувати працювати. Ці спеціалісти коштують дорожче, ніж футболісти у “Карпатах”

  2. Пане Олеже я Вас цілком підтримую. Запустіть туди Спілку офіцерів України,Львівську обласну організацію і все встане на свої місця.Центр запрацює як дзигарок.Повірте мені.

Leave a Reply