Синютка підтримав протест підприємців проти запровадження карантину вихідного дня

0
513

Влада, прикриваючись боротьбою з COVID-19, руйнує ресторанну і туристичну індустрію.

Про це у Фейсбуці повідомив народний депутат України від “Європейської Солідарності”, кандидат на посаду голови Львівської ОТГ Олег Синютка, пише Кулемет.

“Часові обмеження роботи, завищені санітарні вимоги, перевірки та залякування підприємців тривають уже від початку пандемії. І досі жодних конкретних рішень для бізнесу, реальних пільг влада не запропонувала. Заклади громадського харчування не є місцем найбільшої небезпеки, переконані підприємці. Кожен власник закладу за власні кошти купує засоби захисту для персоналу та відвідувачів. Кожен самотужки дбає про колектив, піклується про стан здоров’я працівників”, – повідомив Синютка.

Своїм «велюр», а для інших- локдаун ⛔

Прикриваючись боротьбою з COVID-19 влада руйнує ресторанну і туристичну…

Опубліковано Олег Синютка Середа, 11 листопада 2020 р.

Він наголосив, що бізнес має почуватися стабільно. “Не можуть бути окремі преференції для своїх, а для всіх інших постійна загроза локдауну. А вигаданий владою «карантин вихідного дня» по суті є абсурдом”.

“Сьогодні представники ресторанної асоціації та ресторанних об’єднань вийшли на акції протесту у всіх містах країни. Якщо влада не почує підприємців, то їм доведеться закривати заклади і, як наслідок, звільняти тисячі працівників. Це шлях до нищення економіки і геноциду власного народу. Підтримую підприємців у їхніх вимогах і будь який тиск на бізнес вважаю неприпустимим”, – наголосив Синютка.

Leave a Reply