Синютка передав захисні костюми від Фонду Порошенка для членів ДВК Львова

0
563

Народний депутат України, кандидат на посаду Голови Львівської ОТГ Олег Синютка привіз до Львова пів тисячі захисних костюмів від Фонду Петра Порошенка. Засоби захисту призначені для членів ДВК, щоб виборці та люди, задіяні на виборах 25 жовтня почувалися у безпеці.

За словами народного депутата, пандемія ковід-19 залишається найбільшим викликом, а влада вкотре виявилася неготовою та придумує хіба що нові піар акції.

Він назвав політичною маніпуляцією опитування від президента і наголосив, що це робиться лише для порятунку зникаючого рейтингу «слуг», а для громадян така ініціатива є загрозливою.

«Ці костюми, які ми привезли до Львова для членів ДВК від Фонду Петра Порошенка, мають захистити від всіх існуючих ризиків – і об’єктивних, і владного самодурства.

Закликаю членів ДВК та виборців дотримуватись всіх рекомендації для голосування в умовах пандемії – носити маски, зберігати дистанцію. Бережіть себе і до зустрічі на виборчій дільниці», – закликав Олег Синютка.

Лідерка партії «Європейська Солідарність», кандидатка №1 у списку до Львівської обласної ради Ірина Гримак звернула увагу на те, що влада, як центральна так і місцева не справилась з викликами пандемії і фактично самоусунулись від вирішення проблем – лікарень та медиків, простих громадян. В той час, як Фонд Петра Порошенка та «Європейська Солідарність» постійно надають допомогу  для протидії пандемії.

«Як тільки почалась пандемія коронавірусу Фонд Петра Порошенка та «Європейська Солідарність» активно включилися в надання допомоги лікарням та лікарям. Лише на Львівщині допомогу від фонду отримали 95 медичних закладів. Водночас всім відомі факти, як влада сприяла вивезенню за кордон лікарського обладнання, масок саме в той час, коли їх потребувала країна»- повідомила Гримак.  

Довідка:

Олег Синютка та Микола Княжицький привезли на Львівщину та передали лікарям та лікарням від Фонду Петра Порошенка та «Європейської Солідарності»: 4250 захисних костюмів, 420 пульсометрів, 160 захисних окуляр, 5000 ІФА тестів.

Leave a Reply