Синютка оглянув хід робіт із впровадження енергозберігаючих заходів у Львівській клінічній лікарні

0
1046

Голова Львівської ОДА Олег Синютка проінспектував хід ремонтних робіт із впровадженням енергозберігаючих заходів у пологовому корпусі Львівської обласної клінічної лікарні. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Так, у 2017 році в межах Програми енергозбереження для бюджетної сфери Львівщини реалізовано проект щодо реконструкції будівлі пологового корпусу Львівської обласної клінічної лікарні із впровадженням енергозберігаючих заходів, на що в обласному бюджеті передбачили 10,1 млн гривень.

За ці кошти провели заміну старих віконних та дверних блоків на енергозберігаючі, здійснили повну заміну дахового покриття, провели гідроізоляцію цоколю, а також повну реконструкцію системи опалення будівлі та встановили нові радіатори з регулюванням теплового потоку та індивідуальний тепловий пункт.

Проведення цих заходів забезпечить комфортні умови для персоналу та пацієнтів. Окрім цього, в будівлі зменшиться споживання енергоресурсів на 10%-15%, що дасть можливість зменшити оплату за спожиті енергоносії. За попередньо проведеним енергоаудитом річна економія коштів складатиме 750 тис. гривень.

Залишити відповідь