Синютка назвав завдання для влади у боротьбі з поширенням коронавірусу (ВІДЕО)

0
373

Партія “Європейська Солідарність” на Львівщині підтримує заходи безпеки, які застосовують в країнах Європи та Україні щодо боротьби з пандемією коронавірусу. Однак, ми бачимо відсутність системності у цій роботі, як в Україні, так і в регіонах, зокрема, у Львові.

Про це у зверненні заявив народний депутат України від “Європейської Солідарності” Олег Синютка, пише Четверта студія.

“Пандемія як виклик для влади і суспільства. Ми підтримуємо заходи безпеки, які застосовують в країнах Європи та Україні щодо боротьби з пандемією коронавірусу. Однак, ми бачимо відсутність системності у цій роботі, як в Україні, так і в регіонах, зокрема, у Львові. Переконаний, що лише при виконанні чітких послідовних кроків ми зможемо забезпечити безпеку українців”, – наголосив Синютка.

Він додав, що завдання опозиції – дбати про людей, а отже – вказувати владі на проблеми в їхніх діях та рекомендувати правильні кроки.

“«Європейська Солідарність» дбає про здоров’я та безпеку українців, в умовах хаотичних дій влади. Як менеджер з багаторічним досвідом, лідер «Європейської солідарності» на Львівщині і людина, яка переживає за регіон, відчуваю необхідність постійної комунікації з мешканцями Львівщини і Львова”, – підкреслює Олег Синютка.

“Ми чули від міністра охорони здоров’я пропозиції закрити торговельні центри і й обмежити пересування Україною. Уряд, у таких ситуаціях, не може РЕКОМЕНДУВАТИ, а повинен ЗОБОВ’ЯЗУВАТИ до реальних дій органи місцевого самоврядування! А українці не можуть бути заскочені зненацька такими рішеннями. Людям потрібно дати час на підготовку та пояснити як жити в нових умовах. Українці, львів’яни мають відчувати себе у повній безпеці!”, – наголошує Олег Синютка.

“Здоров’я українців – це головне, але ще одне важливе завдання для нас – порятунок економіки. Для того, щоб зберегти робочі місця, гарантувати виплати зарплатні як на державних, так і приватних установах. Щоб компенсувати збитки підприємцям.

СИСТЕМНІСТЬ, БЕЗПЕКА і ЕКОНОМІКА – першочергові питання. Спочатку робота, а потім піар.

«Європейська солідарність» як на місцевому, так і на загальнодержавному рівні, буде особливо ретельно моніторити дії влади та допомагати українцям захистити себе”, – підкреслив нардеп.


Leave a Reply