Синютка: НАТО – запорука добробуту нашого життя

0
1267

Сьогодні, 28 березня, у Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся семінар «Україна-НАТО: формула безпеки». Про це інформує прес-служба ЛОДА.

«Для всього світу ми повинні чітко продемонструвати, що єдина можлива сьогодні річ, яка буде гарантувати безпеку нашої держави – це участь у Північноатлантичному альянсі. НАТО –  це не лише сучасні системи розвідки. НАТО – це стандарти безпеки, освіти, управління. Якщо ми не усвідомимо, що НАТО це не просто великий щит, який буде разом зі всією Єропою охороняти Україну. Північноатлантичний альянс є запорукою добробуту нашого життя», – зазначив Олег Синютка.

Очільник області додав: «Львівщина повинна стати прикладом для інших областей. Сьогодні на Львівщині є відповідальність за ту поведінку, за ті реформи та стандарти, які ми сьогодні маємо , вони повинні бути прийнятні  для всієї України. Це є наша відповідальність і наша велика можливість.  Для цього нам слід пам’ятати, що на нас дивляться інші, що з нас беруть приклад та розуміти, що ми повинні бути найкращими: в освіті, безпеці, військовій підготовці. Тоді у нас обов’язково все вийде».

У межах семінару продемонстрували відеофільм «Альянс свободи».

Окрім того, присутніх ознайомили з сутністю кібернетичної безпеки в політиці НАТО, зокрема як НАТО допомагає Україні у сфері кіберзахисту.

Також порушили питання юридичних підстав для вводу військового контингенту НАТО та того, чи впливає НАТО на економічний розвиток та ін.

Зазначимо, що Львів став першим містом, де семінар «Україна-НАТО: формула безпеки» триватиме упродовж двох днів. Такі семінари вже прослухали у Тернополі, Харкові, Дніпрі, Одесі та Чернівцях. У планах – Сєверодонецьк,  Краматорськ та Запоріжжя.

Залишити відповідь