Синютка: мовчання влади Львова щодо спалаху коронавірусу у Ратуші – недопустиме

0
1082
Олег Синютка. Фото: 4studio.
Олег Синютка. Фото: 4studio.

Ще 21 серпня серед працівників львівської мерії зафіксовано масовий спалах коронавірусу. Але досі жодної офіційної інформації від представників влади міста щодо цього факту немає.

Про це у своєму телеграм-каналі повідомив народний депутат фракції “Європейська Солідарність Олег Синютка, пише “Кулемет”.

За словами Синютки, він з нардепом від “ЄС” Миколою Княжицьким, підготували депутатські звернення до міністра охорони здоров’я України Максима Степанова та до голови ЛОДА Максима Козицького, через спалах коронавірусу в стінах Львівської міської ради.

“Чи може такий орган місцевого самоврядування продовжувати працювати у штатному режимі та приймати громадян? Яка відповідальність передбачена за приховування такої інформації та недотримання законодавчих вимог щодо самоізоляції осіб, які мали контакт з хворими на Covid-19 та невжиття проти епідеміологічних заходів”, – йдеться у дописі нардепа.

“Влада міста Львова не лише не зуміла побороти коронавірус, але й своєю бездіяльність привела до того, що у Львівській міській раді захворіли десятки людей. Мені шкода цих людей і я бажаю їм швидкого одужання. Але замість того, щоб офіційно заявити про хворих – міська влада Львова намагається це приховати. Влада замість того, щоб провести дезінфекцію, щоб публічно оголосити, що в тому числі захворіли і заступники міського голови – все замовчує”, – наголосив Олег Синютка у коментарі журналістам.

Залишити відповідь