«Симфонія лісу – музика життя»: львівський оркестр провів екологічну акцію зі збереження Карпат

0
1811

Сім порід дерев на площі у майже гектар посадили сьогодні у передгір’ї Карпат, на ділянці Орівського лісництва ДП «Сколівське лісове господарство», Академічний симфонічний оркестр «INSO-Львів», представники влади та лісівники області.

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук народний депутат від «Народного фронту» Михайло Хміль.

«Дякую музикантам, лісівникам та представникам місцевої влади за те, що повірили у нашу з Іолантою Пришляк ідею – провести соціально-екологічну акцію «Симфонія лісу – музика життя». Збереження і відновлення карпатських лісів є обов’язком всіх свідомих громадян, незалежно від статусу і професій», – зазначив Михайло Хміль, який входить до Опікунської ради оркестру.

Метою акції INSOвці відзначили відновлення та збереження лісових масивів в Карпатах, привернення уваги громадськості до важливості бережливого ставлення до природи, а також збереження балансу та гармонії в системі «людина – природа».

Вибір місця для проведення акції музикантами оркестру не було випадковим: зі Сколівщиною пов’язані імена таких видатних українців, як оперна співачка Соломія Крушельницька, композитор і музикознавець Роман Стельмащук, композитор Мирослав Скорик.

Залишити відповідь