Свята тривають: час для мюзиклу «Найвеличніший шоумен» – від творців LaLaLand

0
1186

У головних ролях – неперевершений Г’ю Джекман, Зак Ефрон, Мішель Вільямс, Ребека Фергюсон. Оригінальні пісні – від авторів пісень торічного оскарівського номінанта LaLaLand.

Скоро до столиці Лева прийде веселий карнавал Маланки, тому так вчасно піти в кіно і подивитись видовищний мюзикл «Найвеличніший шоумен» – про дива у світі, здійснення найсміливіших мрій, та власну свободу – якої не спинити.

Людей складно чимось здивувати. Цю думку можна було почути в усі часи. Але Фінеасу Тейлору Барнауму (Г’ю Джекмен) вдалося зруйнувати цей стереотип. Він прославився як найвеличніший шоумен світу завдяки своєму твердженню, що у нього знайдеться щось цікаве для кожного.
Він організував оригінальний цирк, який об’їздив з гастролями всю Америку. Його музей, де експонувалися найбезглуздіші, на перший погляд речі, був найбільш відвідуваним в країні. Принципи, що зробили його популярним і успішним, стали класичними в сучасному світі.

Фільм «Найвеличніший шоумен», знятий в жанрі мюзиклу, познайомить глядачів з особистістю Ф.Т. Барнаума. Режисерське крісло довірили Майклу Грейсі. Це перший його фільм на великому екрані. Головну роль талановито виконав Г’ю Джекмен. В одному з інтерв’ю актор сказав, що мріяв про цю роль з 2009 року.
Окрім чудових пісень та циркових трюків, кіно «зриває дах» тим, хто все життя мріє бути самим собою, але поки так і не наважився це зробити.

Саундтреки для натхнення можна послухати тут

Наталя Маріневська, спеціально для ІВ «Кулемет»

 

Залишити відповідь