Священик розповів, які речі не можна вдягати до храму

0
6818

Івано-Франківський священик Іван Гнатюк розповів, які речі не можна вдівати до храму.

Що більше 📈градусів показують термометри, тим більше приводів для спокус з’являється… по 💒храмах. Короткі спіднички, декольте, відкриті плечі, шорти — щораз частіше саме в такому одязі ми не тільки вулицями ходимо, але й приходимо брати участь у спомині смерті Господа Ісуса✝️… А це насправді нікуди не годиться. Ось те, чого в жодному разі не можна надягати, збираючись на Службу Божу. При цьому зовсім неважливо, чи там +27, чи +38, і неважливо, чи до (або після) Служби ми збираємось на 🌊озеро, до ресторану чи на гріль. Ми просто цього не одягаємо.

👩‍🌾Жінки:

1️⃣.Короткі 👗плаття або спідниці

Як перевірити, чи 👗плаття або спідниця, які ми збираємося вдягнути, не закороткі як на відвідини 💒церкви? Достатньо сісти.

2️⃣.Шорти і глибоке декольте

Відмінність між шортами і 👗платтям очевидна: шортів у 💒храмі взагалі не повинно бути, це одяг абсолютно не для 💒церкви.

3️⃣.Помітна білизна (верхня, нижня)

🎽Блузки з одним плечем і 👖штани з низькою талією.

4️⃣.Голі 🦵ноги, оголені животи, пантофлі та прозоре вбрання

Хай би там було спекотно аж не знаю як, — не демонструймо в 💒храмі такі частини тіла, як голі плечі, а тим більше живіт.

5️⃣.🧥Одяг в обтяжку

Із цієї самої причини, з якої не годиться брати в 💒храм вище названий одяг, на Божествену Літургію не годиться також вдягати вузький одяг, який сильно обтягує фігуру.

👨‍🌾Чоловіки:

1️⃣.Короткі 👖штани

👨‍🌾Чоловіки влітку стали займатися чимсь на кшталт 💒церковного туризму. Однак ідеться не про відвідування 💒храмів, а про вдягання на Службу Божу як ніби ти турист на відпочинку. Короткі 👖штани (бриджі, капрі, шорти) — це не одяг, який треба вибирати на таку нагоду, як зустріч зі Спасителем.

2️⃣.👕Футболки

Навряд чи 👨‍🌾чоловік, будь-якого віку, якого виховала добра віруюча матуся, і який теоретично має добру віруючу 👩‍🌾дружину, не матиме у своєму гардеробі порядної 👔сорочки!

3️⃣.👖Штани з низькою талією

В рамках моди, що дедалі сильніше фемінізується, 👨‍🌾чоловіки теж дедалі більше носять штани з талією на стегнах. При кляканні, на жаль, стає видно аж забагато. Ніхто цього не хоче бачити! А тим більше в 💒церкві

Залишити відповідь