«Свобода» і Опоблок не голосували за закон про деокупацію

0
1381

Дві групи депутатів у Верховній Раді сьогодні, 18 січня, не підтримали визнання Російської Федерації державою-агресором та окупантом. Це «Опозиційний блок» та представники ВО «Свобода».

За відповідний закон № 7163 «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях» проголосували 280 народних обранців, зокрема, 123 народні депутати від «Блоку Петра Порошенка», 76 від «Народного фронту», 22 від «Самопомочі», 17 від Радикальної партії Ляшка, і 15 від «Батьківщини».

У повному складі «проти» закону проголосувала фракція «Опозиційного блоку». Не голосували за закон про деокупацію та реінтеграцію Донбасу представники ВО «Свобода» – Юрій Левченко, Андрій Іллєнко, Михайло Головко, Олег Осуховський та Олександр Марченко. «Утрималася» від голосування і колишня українська військова Надія Савченко

Зазначимо, що за словами Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Турчинова, закон про деокупацію розширює можливості використання ЗСУ для відсічі агресії РФ та дозволяє Україні ефективніше протистояти Росії у міжнародних судах. Відтак, за його словами, цей закон створює правові і організаційні умови для відновлення територіальної цілісності України у Донецькій і Луганській областях.

Залишити відповідь