Сумно за нову ідею влади збити з людей гроші за те хамство, безлад і тисняву

1
1099

Цілий тиждень була у відрядженні в м.Тернопіль. І щораз більше ставало стидно за Львів. Кожен має карту на проїзд, у транспорті стоять валідатори.

Водії маршруток самі проводять картками і видають квиток кожному. В тролейбусі можна це зробити самому. А навіть як їх нема в якомусь тролейбусі,є кондуктори,які обов’язково підійдуть до кожного. Всі пільговики мають соціальну карту,яка діє з 10 ранку, щоб всі нормально доїхали на роботу.

Проїзд для школярів – 2 грн., для інших 4- при наявності карти, при відсутності – 5. Так,водії теж не завжди давали мені квиток на мої поданих 5 грн. (бо карти в мене нема), але на вимогу не казали нічого,а мовчки давали квиток. Бо це моя гарантія при контролі і моя страхівка. Звичайно, і там були різні протести і фальшиві квитки на початку. Але ж на те є небайдужі люди і влада!

Приїхала у Львів. Мало не задусилась в 40 маршрутці, відкрила вікно, получила від якоїсь бабулі,якій дує. Вона мені побажала,щоб мені перекосило щелепу…мда. Мене звинуватили за те,що не передала за проїзд, хоча передала лише я з тих трьох людей,які зайшли.

Я дуже люблю Львів,бо він мені рідний, але так сумно читати щораз нову ідею влади,як збити з людей гроші за те хамство, безлад і тисняву,що зветься проїзд…

Джерело

1 коментар

Leave a Reply