Суд захистив права та інтереси територіальних громад області щодо семи об’єктів нерухомості у центрі Львова

0
177
Львівська обласна рада виграла у Верховному суді справу щодо неправомірного заволодіння комунальним майном

Господарський суд Києва у середу, 16 червня, ухвалив рішення, яким відмовив у повному обсязі Львівській міській раді у позові до Львівської обласної ради, захистивши права та інтереси територіальних громад області щодо семи об’єктів нерухомості у місті Львові.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу облради.

У своєму позові у грудні 2020 року міська рада просила суд скасувати рішення обласної ради, визнати недійсними свідоцтва про право власності та скасувати державну реєстрацію права власності.

Цим Львівська міська рада ставила під сумнів право спільної власності територіальних громад Львівської області, в особі Львівської обласної ради, на такі об’єкти нерухомості у Львові:

– Кам’яницю «Пори року» за адресою: вул. Вірменська, 23.

– Будівлю музей «Арсенал» за адресою: вул. Підвальна, 5.

– Будинок архітектора («Порохову вежу») за адресою: вул. Підвальна, 4.

– Чорну кам’яницю за адресою: пл. Ринок, 4.

– Палац Корнякта за адресою: пл. Ринок, 6.

– Кам’яницю Массарівську за адресою: пл. Ринок, 24.

– Навчальний корпус Львівського професійного ліцею торгівлі та сфери послуг Палац Корнякта за адресою: вул. Лесі Українки, 26.

«Очевидно, що Львівська міська рада буде подавати апеляційну скаргу на це рішення. Однак ми переконані, що правові підстави для визнання рішень обласної ради, якими оформлено право спільної власності територіальних громад Львівської області на ці об’єкти нерухомості, немає», – наголосив заступник начальника юридичного відділу обласної ради Ярослав Гасяк.


Leave a Reply