Суд визнав бездіяльність Садового у поводженні з відходами

1
672
Андрій Садовий. Фото ілюстративне. Джерело: lenta.ua

Львівський окружний адміністративний суд своїм рішенням визнав бездіяльність Львівської міської ради у частині поводження з відходами.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу Державної екологічної інспекції України.

Нагадаємо, що фахівцями Державної екологічної інспекції України у період з 7.09.2020 по 11.09.2020 року проведено перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства у частині поводження з відходами Львівської міської ради. Так, під час заходу контролю зафіксовано ряд порушень, а саме:

❌виконавців послуг з вивезення побутових відходів визначено без проведення відповідних конкурсних засад;
❌не відведено спеціальні місця чи об’єкти для зберігання та захоронення відходів;
❌не забезпечується організація та контроль за безпечним транспортуванням, сортуванням, обробленням (переробленням) утилізацією та захороненням всього обсягу утворених відходів на території м. Львова та Львівської області;
❌не розроблені та не затверджені Схеми санітарного очищення м. Львова та населених пунктів Львівської області, що унеможливлює передбачити обсяги утворених відходів, кількість транспортних засобів для перевезення та утилізації відходів.

За результатами перевірки Держекоінспекція звернулась до Львівського окружного адміністративного суду з позовом про те, що органи місцевого самоврядування у Львівській області не дотримуються законодавства у сфері управління відходами.

Днями суд задовольнив позов Держекоінспекції та визнав протиправною бездіяльність та дії Львівської міської ради. Також, згідно з рішенням суду орган самоврядування зобов’язаний виконати вимоги ДЕІ та усунути виявлені під час перевірки порушення.

Отож, Держекоінспекція й надалі відстоюватиме інтереси держави та право громадян на чисте довкілля.

1 коментар

Leave a Reply