Суд ухвалив рішення у справі вбивства дрогобицького таксиста

0
301

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Дрогобицької окружної прокуратури завершено судовий розгляд клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру відносно 60-річного уродженця Дрогобича (зараз громадянина РФ) за фактом вчинення суспільно небезпечного діяння, яке підпадає під ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 115 КК України.

Про це ІВ Кулемет повідомив відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури.

Прокурори у суді довели, що у березні 2021 року потерпілий підвозив фігуранта на кладовище у Дрогобичі на могилу його батька. Знаходячись у таксі, нападник, з мотивів помсти нібито за причетність таксиста до смерті його брата у 2018 році, наніс жертві численні удари ножем в область голови і шиї, внаслідок чого потерпілий помер. Після скоєння злочину чоловік утік і переховувався у квартирі своєї матері, де його затримали правоохоронці.

Ухвалою Дрогобицького міськрайонного суду до нього застосовано примусові заходи медичного характеру у вигляді госпіталізації до закладу з надання психіатричної допомоги із суворим наглядом.

Окрім цього, судом вирішено стягнути на користь дружини та доньки потерпілого 2 млн гривень за заподіяну моральну шкоду.

Залишити відповідь