Суботи і неділі у Львові оголосили робочими днями

0
593
Фото Захід.нет

Виконавчий комітет Львівської міської ради під час засідання 13 листопада прийняв рішення оголосити найближчі вихідні, суботу і неділю, робочими днями. Це рішення дозволить не закривати у місті заклади харчування, магазини та інші установи. Про це пише Кулемет з посиланням на zaxid.net.

«Є думка, щоб ми усі наступні суботи і неділі оголосили у Львові робочими днями. А також цим рішенням ми акцентовуємо свою позицію про можливість працювати малому і середньому бізнесу. Також ми звертаємось до уряду, щоб він скасував своє рішення, що було прийняте з порушенням законодавства і порушення Конституції», – заявив під час засідання виконкому мер Львова Андрій Садовий.

Як йдеться у рішенні виконкому, суботи і неділі у Львові оголошено робочими з 7:00 до 22:00 до кінця листопада. Це рішення стосується закладів харчування, спортзалів, басейнів ТРЦ, магазинів, кінотеатрів, закладів культури, ринків. Усі вони можуть працювати на вихідних за умови дотримання протиепідемічних заходів.

Також мерія звернеться до уряду з проханням компенсувати малому і середньому бізнесу збитки через карантин.

Нагадаємо, своєю постановою від 11 листопада уряд запровадив однакові карантинні обмеження на всій території України, скасувавши поділ на карантинні зони. Відтепер Державна комісія з питань ТЕБ і НС, а також комісії ТЕБ і НС на місцях не мають повноважень впливати на цей процес. Відтак запровадження карантинних обмежень, у тому числі карантину вихідного дня, регулюється лише Кабміном.

Львівська мерія уже звернулася до суду з позовом про скасування постанови Кабміну щодо карантину вихідного дня.

Leave a Reply