Студенти львівського університету імені Франка виготовляють окопні свічки для ЗСУ

0
78
Студенти львівського університету імені Франка виготовляють окопні свічки для ЗСУ

Студенти географічного факультету університету Франка роблять окопні свічки для військових на фронті. До виготовлення свічок долучились працівники географічного факультету. Вони допомогли з матеріалами.

Про це розповіла Суспільному викладачка університету Франка Людмила Курганевич.

Людмила Курганевич — викладачка географічного факультету університету Франка. У вільний від роботи час жінка волонтерить, до допомоги залучає своїх студентів. У сховищі виготовляють окопні свічки для військових.

Студенти львівського університету імені Франка виготовляють окопні свічки для ЗСУ

“Сама ідея залучити студентів має такий виховний момент, бо діти повинні відчувати, чому наші хлопці там стоять, що боронять, за що гинуть. Я їм завжди кажу на заняттях, що ви — майбутнє. Студенти по мірі можливості приходять, так як у нас зараз є сховище, не залежно від тривог, незалежно від ситуації приходять по кілька людей”, — каже викладачка львівського університету імені Івана Франка Людмила Курганевич.

Третьокурсник Павло втретє долучається до виготовлення свічок.

“Армії треба допомагати у будь-якому випадку. Якщо кожен, принаймні, одну-дві свічки зробить, то це вже великий внесок в нашу спільну перемогу”, — каже студент Павло Дзядик.

При вході в університет студенти поставили коробку для збору порожніх бляшанок з яких робитимуть наступну партію свічок.

“Приносять бляшанки, картон. Найбільша зараз проблема з парафіном та воском, але сподіваємось ми її подолаємо. Будемо виготовляти ще більше свічок”, — каже заступник декана географічного факультету Євген Тиханович.

Свічка може горіти до 3 годин. Не лише давати світло, а й гріти військовослужбовців. Також за допомогою окопної свічки можна підсушити одяг, приготувати їжу, розпалити багаття з мокрої деревини.

Leave a Reply