Студент львівського коледжу здобув перемогу у фіналі національного конкурсу автомеханіків

0
372
Студент львівського коледжу здобув перемогу у фіналі національного конкурсу автомеханіків

Наприкінці травня на території центрального офісу Inter Cars Ukraine #InterCarsUkraine відбувся національний фінал конкурсу «YOUNG CAR MECHANIC», серед студентів закладів фахової передвищої освіти всієї України.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛОДА.

У боротьбі між кращими майбутніми автомеханіками України лідером став студент «Автомобільно-дорожнього фахового коледжу» Юрій Яцишин. Успішно виконавши 7 практичних завдання від партнерів InterCarsUkrain – Bosch, Elring, Motul, Schaeffler, ZF, febi, MANN-FILTER, WIX FILTERS та одне бонусне практичне завдання від організаторів змагань, майбутній механік виборов І місце та отримав сертифікат на 20000 грн.

«Ми пишаємось нашими талановитими дітьми. Наш навчальний заклад отримав сертифікат на 50 000 грн, що дає можливість придбати сучасні прилади та інструменти, які реалізує фірма #InterCarsUkraine для використання їх у навчальних цілях», – розповів директор коледжу Михайло Брегін.

До участі у конкурсі «Young Car Mechanic 2021» зголосились більше 200 студентів з 14 закладів фахової передвищої освіти України.

У фінальних змаганнях, згідно з умовами конкурсу, брали участь лише 7 кращих студентів серед яких і представник львівського коледжу.

Перемога в національному конкурсі “YoungCarMechanic ” дає право представити Україну у Міжнародному фіналі конкурсу Young Car Mechanic, що відбудеться у Польщі.

Leave a Reply