Стрийських перевізників перевірить Укртрансбезпека

3
8827

Стрийською райдержадміністрацією скеровано листа в Управління Укртрансбезпеки у Львівській області щодо проведення перевірки дотримання договірних зобов’язань.

Про це у коментарі Кулемету заявив т.в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку облдержадміністрації Роман Кокотайло.

«У разі виявлення порушень будуть накладені адмінсанкції. У свою чергу райдержадміністрація на підставі проведеної перевірки прийматиме рішення щодо розірвання договору», – повідомив Роман Кокотайло.


3 КОМЕНТАРІ

  1. Та яке рішення про розірвання договору. Достроково оголосити тендер на надання послуг перевезення. І при цьому не допускати до участі таких же підлих і недобросовісних перевізників, які тепер керують нами. Совісті не мають. Знущаються. Бо люди не погоджуються з несправедливо і необгрунтовано завищеною вартістю проїзду. А з маршрутом “Добряни- Дуліби” що зробили? Створили новий маршрут “Стрий-Дуліби”, до Добрян маршрутки нема, наказали добрянців, бо вартість проїзду Стрий-Добряни, Стрий-Дуліби, Добряни-Дуліби 10 гривень, при цьому зі Сория до Добрян 1,5 км, а зі Стрия до Дулібів приблизно 6 км. Ну добре,ще 6 км за 10 гривень куди б не йшло, але ж не 1,5 км. До цього ж пани ” кєровнікі” звеліли своїм водіям-бурмилам із маршрутів Стрий-Жидачів і Стрий-Угерсько пасажирів до Добрян не везти. До речі, це вже не перший такий “прикол” від даного перевізника. На вулиці морози… Як дітей везти до садків, шкіл, на поліклініку в решті решт???? Це що, така покута на Великий Піст???? З попередніми перевізника подібних ситуацій не виникало ніколи.
    Прохання до уповноважених органів: перевірте не тільки виконання умов договору, а й справність, чистоту і придатність до перевезень тих автобусів, які, на мою думку, ніколи не ремонтують (хіба що щось дуже серйозне і то, коли немають що дати на заміну) і не миють. А також “профпридатність” водіїв на людяність, бо вони вже всіх дістали, правда одиниці залишились нормальних.

  2. А в Маршруті “6” коли я їхала, то двері взагалі не могли відкрити. А через зупинку як відкрились, так і залишились у руках мужчини (в буквальному значенні) і він їх тримав до кінцевої зупинки. От як я розумію тепер ціну “5 грн” за проїзд: хочеш потримати двері в маршрутці – доплати 1 грн.)) Маршрутки чуть не розсипаються, грязнущі. В “1” вранці взагалі не можливо вміститись. Люди залишаються на зупинці чекати наступну і не факт, що знову влізуть. ЖАХ!!!

  3. Треба наших місських чинуш на чолі з “”Головою”” своїми авто людей розвозити. До керувались … За такий коллапс,на мою думку,хтось має поплатитись,щоб другим неповадно було!!! Чому крім того мудака,я маю на увазі перевізника, нікого до Стрия не допускають? Тому,що наш пан Ромцьо,відкати має…

Leave a Reply