Столичний сайт Starlife назвав Олега Синютку губернатором року

0
1689

Всі знають, що у переддень Нового року трапляються дива. Ось і регіональні журналісти, які приїхали 13 грудня на Львівщину в рамках прес-туру «Львівщина очима редактора», отримали дуже несподіваний сюрприз. Про це пише www.starlife.com.ua.

Три дні ми їздили Львівською областю, вивчаючи її промисловий та туристичний потенціал. За вікнами автобусу можна було помилуватись засніженими краєвидами, невеличкими містечками та селами, традиційними для регіону церквами та історичними спорудами. Жовка з музеєм-вежею і неперевершеним готелем «Акварель», бальнеологічний курорт Моршин, Угерсько з домашньою сироварнею  – це лише кілька місць, які обов’язково сподобаються мандрівникам.

Фінальним акордом поїздки мала стати прес-конференція з очільником області паном Олегом Синюткою. Особисто я до неї готувалась і  шукала інформацію про діяльність губернатора Львівщини на просторах Інтернету, натрапивши навіть на тест у ФБ зі знання його трудової біографії. Що тільки довело: топ-посадовець користується великою увагую громадськості та ЗМІ.

Тому у призначений час у залі ОДА я зайняла за столом місце поближче до губернатора і увімкнула диктофон… А голова обласної держадміністрації просто посміхнувся і… запросив усіх журналістів скуштувати пива – на старовинній Львівській пивоварні, або Львів’ярні – яка є одним з найпопулярніших туристичних об’єктів міста Лева.

Щиро сказати, репортери спочатку не повірили, що з чиновником такого високого рівня можна поспілкуватися у настільки неформальній атмосфері. Але ж Львів – це місто, де трапляється дива… І тепер у цьому точно ніхто з нас не сумнівається.

Львів’ярня – автентичне місце, де можна спуститися в старовинні підвали, почути легенди про ченців, котрі в давні часи варили хмельний напій, а також скуштувати смачне крафтове пиво. Особисто мені дуже прийшло до вподоби темне «різдвяне».

Тож не дивно, що в Олега Синютки я запитала насамперед про туристичний потенціал області та плани по його розвитку. Не буду обтяжувати цифрами та стратегіями, та зазначу: Львівщина чекає туристів і може у цьому впевнено поконкурувати зі Львовом. Прикарпаття – просто прекрасне і ми обов’язково ще повернемося сюди знову.

Чекаємо відповідального моменту в залі ОДА…

Чекаємо відповідального моменту в залі ОДА...

Фотографія на згадку: очільник Львівщини та учасники прес-туру, який організував Український журналістський фонд

Фотографія на згадку: очільник Львівщини та учасники прес-туру, який організував Український журналістський фонд

Прес-конференція: неформальний стиль, серйозна розмова

Прес-конференція: неформальний стиль, серйозна розмоваСкоро Новий рік, настрій урочистий і святковий

Скоро Новий рік, настрій урочистий і святковий

Журналісти дегустують крафтове пиво. У центрі фото Володимир Трач – керівник Управління інформполітики і наш гарний гід просторами Львівщини

Журналісти дегустують крафтове пиво. У центрі фото Володимир Трач - керівник Управління інформполітики і наш гарний гід просторами Львівщини

Залишити відповідь