Став відомий графік відновленого маршруту №49 у Львові

0
1530

Сьогодні, 7 червня, відбулась друга зустріч представників ГО «Розвиток Громади» з в.о. начальника управління транспорту ЛМР Олегом Партикою та керівником автопідприємства «Успіх БМ» Юрієм Мельником щодо пошуку тимчасових шляхів вирішення критичної ситуації з громадським транспортом мікрорайонів Рясне-1, Рясне-2 та Кам’янки, на якій погодили графік рейсу №49 (Рясне2-Приміський вокзал), що почне курсувати з понеділка, 11 червня. Про це повідомила прес-служба громадської організації.

На зустрічі було обговорено найбільш прийнятний графік для двох великогабаритних автобусів, які курсуватимуть за 49-м маршрутом. І відповідно до домовленості представники ГО «Розвиток Громади» декілька днів щоденно рахуватимуть коефіцієнт рентабельність цього маршруту. Після такого аналізу буде підсумкова зустріч усіх сторін у середу, 13 червня, де зробимо остаточний  висновок – маршрут прибутковий чи збитковий, а в такому разі чи матиме змогу місто дофінансовувати витрати перевізнику.

Також на зустрічі було напрацьовано подібний варіант відновлення для рейсу №12 (Рясне2-Щурата, що курсує через вул. Топольну). Таку можливість буде обговорено з відповідним перевізником на наступній зустрічі після опрацювання результатів і отриманого досвіду з маршрутом №49. Окрім цього спільно з Олегом Партикою шукатимемо варіанти запуску додаткових автобусів на маршрут 6А та продовження їх роботи після 21.00 на Рясне .

Також наші активісти, аби проінформувати мешканців Рясного, розповсюдять відповідний графік руху маршруту №49 по зупинках Рясне.


Leave a Reply