Старшокласників на Львівщині переводять на дистанційне навчання

0
1163
16 громад Львівщини юридично оформили громадські пасовища

Обласна комісія ТЕБ і НС на засіданні 19 січня прийняла рішення про необхідність переходу на дистанційне навчання учнів 5-11 класів. Розпочати онлайн-навчання школи області мають з понеділка, 24 січня.

Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомив заступник голови ЛОДА Віталій Загайний, пише Кулемет.

Це стосується і навчання у вищих навчальних закладах.

«Спостерігається збільшення частки дитячого контингенту, які піддаються захворюванню більше, аніж це було раніше. Тому ми запропонували зараз утриматися від офлайн-навчання і поки проводити навчання у режимі онлайн. Так само ми звертаємося і до вищих навчальних закладів, хоча там наразі переважно канікулярний період, і закликаємо розпочати навчальний період з онлайн-навчання», – каже Віталій Загайний.

За його словами, на засіданні обласної комісії ТЕБ і НС був присутній і заступник міського голови Львова Андрій Москаленко. У коментарі Tvoemisto.tv Андрій Москаленко уточнив, що наразі у міській раді узгоджують питання, які завтра розглядатимуть на засіданні комісії. Найперше це стосуватиметься роботи освітніх закладів через складну ситуацію із захворюваністю на Covid-19 серед дітей та високу динаміку госпіталізацій. Він також додав, що хворих дітей уже почала приймати дитяча лікарня на Пилипа Орлика.

Leave a Reply