Стали відомі подробиці жахливої аварії на Львівщині

1
2007

Журналіст «Надзвичайних новин» Євгенія Полікарпова у Фейсбуці повідомила подробиці жахливої аварії на Львівщині.

«19-ти річний курсант університету внутрішніх справ Артем зараз у лікарні. Він покалічив свого троюрідного брата та вбив його дівчину. Друзі Артема кажуть: хлопець дуже важко переживає те, що накоїв», – пише журналіст.

За її словами, трагедія сталася у селі Корчин Сколівського району. 16-тирічна Діана, 18-річний Василь та Артем – друзі не «розлий вода». Вони приїхали відпочити до родичів на Великдень. Саме з цього моменту й почався фатальний ланцюг.

«Те, що мені вдалося з’ясувати, наразі не має 100% підтверджень, але селяни розповіли сумну історію.
Того вечора Артем посварився із своєю дівчиною та вирішив зняти нервове напруження швидкою їздою на батьківському позашляховику. Але їздити практично ще не навчився. В цей час Василь завзято обіймався із своєю подругою біля паркану та не почув, як наближається машина брата. Водій також їх не побачив, бо в цей момент звернув увагу на невеличку яму на дорозі, яку вирішив оминути. Саме через це, скоріш за все машину почало крутити по дорозі. Зрозуміло, що впоратись із автомобілем, який несеться із швидкістю 120 важко, навіть бувалому водію, а новачку й погоді.
Саме в цей момент Артем й врізався у паркан, де стояли його кращі друзі, більше того – троюрідний брат.
16-тирічна Діана – єдина дочка в сім’ї – загинула на місці. Василь зараз в реанімації.
Повну версію дивіться сьогодні у «Надзвичайних новинах»
:(«, – написала журналіст.


1 коментар

  1. Цікаво хто нпписав цю прозаїчну історію… Таке враження після неї ніби хлопець випадково комусь настурив на ногу… Бідолаха нещасний… Він же ж не хотів… Можливо йому зразу усе простити… Була вже тут одна історія в Харкові, також не хотячи…

Leave a Reply