Сталось: у Львові штрафують пішоходів (ФОТО, ВІДЕО)

0
612

У Львові розпочалась операція “Пішохід”. Впродовж місяця патрульні будуть відстежувати порушників, які переходять дорогу у невстановлених місцях.

Про це пише Кулемет з посиланням на Суспільне.

Тепер пішоходів одразу штрафуватимуть. Покарання сягає 255 гривень.

Сьогодні, 2 червня, поліцейські слідкували за рухом пішоходів на шести локаціях. Один із спеціальних екіпажів патрулював поблизу зупинки на проспекті Чорновола. Там розташовані два пішохідні переходи із світлофорами, що розташовані за кілька метрів. Втім, деякі люди ними нехтують.

“Перехід за межами пішохідного переходу створює небезпеку для інших учасників руху і власне для цієї особи, яка порушила. Це є пункт правил дорожнього руху 414-Г”, — каже інспектор відділу безпеки дорожнього руху Степан Павлик.

На своїй ділянці за 4 години поліцейські затримали п’ятьох порушників. Двом пішоходам оголосили попередження, адже вони мали вагомі причини, каже інспектор Андрій Сташкевич. Інші – за порушення правил дорожнього руху заплатять штраф у розмірі 255 гривень.

“На місці в нас оплата відбувається тільки безготівковим способом, тобто якщо в нас є в наявності термінал, людина може банківської карткою оплатити штраф. Або скористатися додатком “Дія” чи банківськими застосунками і так само здійснити оплату цього штрафу. Це треба зробити протягом 2 тижнів”, — каже інспектор відділу безпеки дорожнього руху Андрій Сташкевич.

За даними правоохоронців, за 5 місяців цього року сталося 225 аварій за участі пішоходів.

Leave a Reply