Стало відомо, хто насправді проводив екзит-пол на виборах ОТГ на Львівщині

0
1320

Громадський активіст Богдан Рабешко відкинув оприлюднені раніше звинувачення з боку політичної партії “Укроп”

Члени громадської організації “Громадський рух “Європейське місто” проводили екзит-поли на виборах до Рудківської та Великомостівської ОТГ на Львівщині і така діяльність не заборонена законодавством. Про це написав голова громадської організації Богдан Рабешко на своїй сторінці у “Фейсбуці“.

Активіст пояснює оприлюднену раніше інформацію у пресі щодо звинувачень з боку політичної партії “Укроп”.

“Громадські активісти нашої організації прийняли таке рішення з метою отримання правдивих даних щодо виборів. Такі рішення в нашій організації приймаються колегіально, оскільки у нас була непідтверджена інформація про те, що на дільницях готуються масові фальсифікації”, – переконаний активіст.

Він наголошує, що “представникам деяких політичних сил це не сподобалось, а тому вони почали інформаційну атаку проти нього, звинувативши мене безпідставно шляхом перекручення фактів і інформації”.

Як йдеться у повідомленні, екзитпол проводився на дільниці с.Підгайчики Рудківської ОТГ до 16:00 в неділю.

“На 16:00 явка виборців на цій дільниці становила 27%, проте після того, як громадські активісти покинули село, явка до закриття дільниці чомусь зросла до 54%. Село завжди голосувало в більшості до 16:00. Я знаю одне, що того дня їздив по селах цієї майбутньої громади і побачив аномально високу явку виборців саме у вечірній час, яких активно підвозили автомобілями. Не було винятком і с. Підгайчики, в якому біля дільниці після 16-00 взагалі утворився корок з автомобілів, які активно підвозили і забирали водночас виборців, які вже проголосували”, – каже Рабешко.

Він також переконаний, що оскільки почав фіксацію цих всіх фактів, то саме тому невдовзі на нього і обрушилась неправдива і брудна інформаційна лавина.

“Знаю, що частково зірвав плани цих людей, які готувались ще більше спотворити результати виборів”, – переконаний Рабешко.

У листі Рабешко окремо зазначив, що екзит-поли проводила ГО “Громадський рух “Європейське місто”, а не ВО “Батьківщина”, рішення про їхнє рішення про їхнє проведення ухвалювалось колегіально членами організації, і вони не агітували ні за яку політичну силу.

Нагадаємо, раніше депутат Львівської міськради Ігор Телішевський заявив про те, що “Батьківщина” маніпулювала думкою виборців на виборах ОТГ на Львівщині.

Залишити відповідь