Стало відомо, хто на окрузі Парасюка балотуватиметься у нардепи

0
1891

На виборах 2014 року перемогу в окрузі на Жовківщині та Яворівщині святкував нардеп Володимир Парасюк, перемога якого була прогнозованою.Про це пише Депо.Львів.

Зараз Парасюк особливої активності у окрузі не проявляє. Парасюка можна зустріти усюди, тільки не там, де вирішуються проблеми Жовківщини та Яворівщини. Нардеп лише організовував та долучався до різноманітних акцій представників так званих “польських блях” на українсько-польському кордоні.

Славиться Парасюк і тим, що відмовився від депутатських грошей на округ, тож інфраструктурні питання допомогти вирішити місцевим мешканцям він так не зміг.

У 2019-му вибори на окрузі обіцяють бути цікавими, адже на окрузі уже починають “намальовуватись” чіткі кандидати у нардепи. І частина з них є достатньо цікавими для виборця. Цікавими тим, що виборець про них знає.

Говорити про шанси Парасюка складно: чи спрацює ще раз його ім’я – велике питання. Проте балотуватись тут мають намір чинний депутат облради від БПП Роман Демчина, який очолює ПП “Рома”, котре займається ремонтом доріг зокрема у цих двох районах. Демчина безпосередньо керує фірмою, тож їздить усіма селами, де у області проводяться ремонти місцевих доріг. Фактично, таким чином він і напрацьовує собі округ на майбутню кампанію. Щоправда, зараз у Демчини дещо складні відносини із очільником Львівщини Олегом Синюткою, проте шансів на округ у нього поки що це не зменшує.

Ще одним кандидатом у нардепи є громадський активіст, чинний депутат Жовківської райради Ігор Муравський від “Укропу”. Муравського знають як захисника екології та борця із Грибовицьким сміттєзвалищем, яке функціонує власне на території цього округу. Щоправда, знають його більше на Жовківщині – Яворівський район ця проблема оминає.

Має намір спробувати свої сили у парламентській кампанії ще один новачок у політиці, проте відомий у бізнесових колах району чоловік – підприємець Ростислав Гапон. Наразі про можливість балотуватись він говорить більше у жарт, проте зібрати свого виборця шанси у нього також є. І саме кампанія Гапона обіцяє бути чи не найбільш цікавою у районі…

Також балотуватиметься чинний мер Новояворівська від “Самопомочі”, проте Жовківщина його не знає. Чи підтримає – ще питання, адже Жовківське крило партії “вічно ображеного” мера Львова Андрія Садового теж має кілька кандидатур, які б не проти спробувати свої сили у парламентській кампанії.

“Злі язики” приписують можливість балотуватись на цьому округу ще одному важковаговику – власнику радіо “Львівська хвиля” та інтернет-видання “Галінфо” Мирославу Хом’яку. Хом’яка теж знають виборці, адже він “світиться” на окрузі уже багато років, допомагає місцевим школам, дає гроші на спортивні майданчики, проведення різноманітних заходів у районі тощо. Він належить до крила колишніх “есдеків”, а зараз очолює львівський обласний осередок партії “Наш край”.

Також спробує поборотись за перемогу теж не слабкий кандидат від “Народного контролю” – власник компанії, яка займається міжнародними автобусними перевезеннями, чинний депутат Львівської обласної ради Андрій Дума. Він останній рік теж дуже часто світиться у районі, їздить селами, бере участь у різноманітних фестивалях тощо. Проте із Думою тут може зіграти злий жарт власне його робота, адже ще не було такого, щоб мешканці Жовківщини були задоволені транспортним сполученням, тож, чи підтримають Думу – велике питання.

Балотуватиметься у нардепи і головна “батьківщинівка” Жовківщини Алла Жук. Про неї у районі знають мало, тож розглядати її як перспективного кандидата напевно зарано. Зараз медійно вона пробує “світитись” у місцевих ЗМІ ліпленням вареників для військових на Сході, проте її у селах не знають.

Залишити відповідь