Співачку Юлію Думанську пограбували у Франції: подробиці

0
75
Юлія Думанська / Фото: instagram.com/julia_dumanska

Українська співачка Юлія Думанська розповіла про неприємний інцидент, який трапився з нею у Франції.

Про це пише Кулемет з посиланням на ТСН.

Виконавиця розповіла, що невідомі зловмисники вночі вдерлися до її орендованої квартири та вкрали цінні речі.

Юлія зізнається, що одразу цього й не помітила. Їй про це розповіла сусідка, яка теж стала жертвою крадіїв. Жінка попередила Юлію, аби та була більш пильною, адже їх вночі пограбували.

Юлія Думанська / Фото: instagram.com/julia_dumanska

“Вночі до нас до квартири залізли злодії. Нас пограбували. Причому ніхто цього не чув. Я вночі одна почула, лише як рипнули двері, але подумала, що не може ніхто залізти до квартири. Прокидаємося вранці, і я виходжу із апартаментів, і мені говорить сусідка: “Будьте обережні, бо до мене вночі заліз грабіжник. Я просто його побачила. Він ходив із ліхтариком моїми апартаментами”, – розповіла Думанська в інтерв’ю  Славі Дьоміну в ефірі “Слава+”.

Як Юлія прийшла додому, то одразу ж перевірила, чи всі її речі на місті. Виявилося, що немає годинника та грошей, а саме 5 тисяч євро. Та не лише вкрали речі співачки. Також у квартирі зникли гроші її подруги, яка тоді мешкала з ними.

Юлія Думанська / Фото: instagram.com/julia_dumanska

“В мене біля виходу з апартаментів лежав гаманець із грошима, годинник. З ранку, коли ми виходили з дому, я запитала у доньки, чи не брала вона мій гаманець. Вона відповіла, що ні. Коли ми прийшли додому, я не знаходжу свого гаманця, і моя подруга, яка приїхала до нас, у неї також зникли з сумки гроші. Я розумію, що все ж таки хтось до нас заліз”, – поділилася виконавиця.

Юлія Думанська / Фото: instagram.com/julia_dumanska

До слова, артистка викликала поліцію. Їй пояснили, як крадії залізли до їхнього будинку. Утім, злодіїв так і не знайшли. Згодом друзі Юлії, які теж мешкають у Франції, розповіли за якою схемою діють крадії.

“Ми викликали поліції, вони оглянули квартиру. Вони побачили, що до нас лізли з балкона та з вхідних дверей, був якийсь злом. Я написала заяв і все –  нікого, звичайно, не знайшли. Це страшно, правда, страшно. Мої знайомі розповідали, що у них це розповсюджена. Кажуть, що ці грабіжники працюють за такою схемою: вприскують газ, який діє як снодійне. Люди міцно засинають і не чують жодних звуків”, – зазначила співачка.

Leave a Reply