Соснівчани вимагають звільнити начальника поліції Львівщини

0
1252

Соснівська міська рада вимагає у керівництва держави звільнити начальника поліції Львівської області Василя Віконського та притягнути до відповідальності працівників підрозділів “ТОР” та “КОРД” за перевищення службових повноважень. Про це пише Голос Сокальщини.

“Як можна підняти руку на жінку, як можна підняти руку на дитину? Просто взяли та місили”, – про це було оголошено на народному віче, яке відбулося сьогодні у Соснівці.

“Сесія Соснівської міської ради, яка зібралася позачергово звернулася до Зеленського, голови ВРУ щодо силового розгону мирного протесту мешканців Соснівки, ветеранів…. Застерігаємо, що будь-яка поява на території міста Соснівки осіб у спецодязі без розпізнавальних знаків та шевронів нами будуть розцінюватися як провокації”, – оголошено на позачерговій сесії Соснівської міської ради.

На віче оголошено обурення про те, що вже на російському пропагандистському телебаченні на телепередачі Скабєєвої було повідомлено про побиття активістів біля Соснівки, а на українських телеканалах подія була замовчена.

Як зазначається, сьогодні подібне звернення планує прийняти також Червоноградська міська рада.

Нагадаємо, що на залізничній колії в місті Соснівка атовці та активісти з початку вересня блокують вагони із російським вугіллям.

Залишити відповідь