“Солідарність” дякує патріотам Львова за підтримку Порошенка (ВІДЕО)

0
687

Сьогодні, 25 квітня, під час сесії Львівської міської ради депутат від БПП Уляна Пак зачитала з трибуни звернення до всіх львів`ян та мешканців області, які підтримали минулої неділі на президентських виборах Петра Порошенка. Про це пише Четверта студія.

Завершився виступ оваціями від залу, зокрема, й від депутатів Української Галицької партії, які підтримали проукраїнський вибір на минулих виборах.

Нижче наводимо текст самої подяки:

“Ми сердечно дякуємо громаді Львівщини, депутатському корпусу Львівської обласної ради, міських рад, районних рад, волонтерам, які всі чотири місяці день у день робили все можливе для перемоги. Велика і щира подяка свідомим українцям, які сьогодні стали ядром і командою Порошенка. Командою, про яку кожен політичний лідер може тільки мріяти. Ми стали єдиним організмом, який не зупиниться, а лише посилить свої оберти. Ми йдемо своїм шляхом, і попереду у нас серйозні випробування, які обов’язково завершаться перемогою Українського Народу! Ми просимо всіх небайдужих громадян, які розділяють наші погляди, об’єднатись та піти однією великою командою на парламентські вибори, адже роботи попереду багато, і без вашої підтримки нам не впоратись”, – йдеться у повідомленні.

“Ми продемонстрували найвищі стандарти демократії, і це є беззаперечним досягненням Президента Петра Порошенка. Пам’ятаймо, що у єдності — сила Народу! Команда Петра Порошенка продовжить шлях європейських реформ. Приєднуйтесь до нас, будьте разом із нами! Дякуємо за довіру! Слава Україні!”.

Leave a Reply