“Слуги” Зеленського намагаються скасувати результати виборів до міськради Львова

0
3186
Зеленський у Трускавці. Фото АП
Зеленський у Трускавці. Фото АП

У Львівський окружний адміністративний суд було подано позов із вимогою скасувати рішення Львівської територіальної виборчої комісії про встановлення результатів виборів до Львівської міської ради та зобов’язати комісію провести перерахунок голосів.

Про це йдеться у заяві Львівської організації партії «Європейська Солідарність», пише “Четверта студія”.

“ЄС” наголосила, що розцінює спроби оскаржити вибори в суді, як помсту львів’янам за їхню позицію.

“Черговий крок, яким намагаються змінити волевиявлення львів’ян – спроба оскаржити вибори в суді. Зокрема, у Львівський окружний адміністративний суд було подано позов із вимогою скасувати рішення Львівської територіальної виборчої комісії про встановлення результатів виборів до Львівської міської ради та зобов’язати комісію провести перерахунок голосів. Судове засідання відбудеться 8 листопада в неділю.

«Слуги народу» на цих виборах не отримали достатньої кількості голосів, щоб мати своє представництво у Львівській міській раді. Львів’яни дали чітку і однозначну оцінку діяльності «зеленої» влади. Тому спроби оскаржити вибори в суді ми розцінюємо як свідому політку влади по дестабілізації ситуації в місті та помсту львів’янам за їхню позицію”, – йдеться у заяві.

Політична сила також закликала владу поважати вибір львів’ян і не провокувати напругу та протистояння.

“Партія «Європейська Солідарність» застерігає «зелену»владу від спроби скасувати результати виборів до міськради Львова. Ми готові до відстоювання позиції львів’ян судах і захисту волевиявлення мешканців міста. Часи фальсифікацій та судового блокування результатів виборів давно минули і ми не дозволимо їх повернути жодній владі”, – йдеться у заяві “Європейської Солідарності”.

Залишити відповідь