“Слуги народу” на Львівщині хочуть сфальсифікувати вибори до обласної ради

0
1298

У теоретичній змові, яка фальшує результати підрахунку голосів на виборах до Львівської облради, є дві політичні сили.

Про це на пресконференції у Львівському пресклубі заявив народний депутат Тарас Батенко, пише DailyLviv.

За його словами, перша – «Слуга народу».

“А другої я не назву з поваги до її лідера. Але – даю час до вечора. Якщо до цього часу висновки не зроблять, партія буде названа і буде запущений процес щодо кримінальної відповідальності винних осіб”, – сказав Батенко.

Він також публічно звернувся особисто до голови ЛОДА Максима Козицького і його однопартійців:

“Шановні друзі, ми дуже поінформовані люди. Ви нас недооцінюєте. Якщо «мокрі» протоколи не будуть сходитись з електронними версіями, ми зробимо все, щоби довести справу до суду і винні понесли кримінальну відповідальність. Суть навіть не в тому, хто з партій не пройшов до ЛОР, а у факті змови. Партія «Слуга народу» зазнала нищівної поразки, це всі бачать. І не треба намагатись рятувати ситуацію в незаконний спосіб. Відповідати за такі дії доведеться дуже боляче”, – сказав Батенко.

Нагадаємо, раніше Тарас Батенко повідомив, що на Львівщині відбулась фальсифікація підрахунку голосів, в результаті якої до ЛОР не потрапляють 3 партії: «За майбутнє», «Народний рух України» і «Українська Галицька партія»

Цю інформацію озвучили під час прес-конференції «Спроба фальсифікації результатів виборів до Львівської обласної ради», яка в ці хвилини відбувається  у Львівському пресклубі.

Залишити відповідь