“Слуги народу” хотіли сфальсифікувати вибори у Добромилі, щоб отримати ще один мандат у Львівській облраді, – ОПОРА

0
762

ОПОРА підтвердила інформацію Львівського обласного осередку партії “За майбутнє” про фальсифікації на Львівщині

ОПОРА підтвердила інформацію Львівського обласного осередку партії “За майбутнє” про фальсифікації на Львівщині.

Про це у Фейсбуці повідомив координатор Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Львівській області Тарас Радь, пише Кулемет.

У Добромильській міській ТВК підтверджуються підозри у спробі фальсифікації протоколів ДВК з виборів депутатів Львівської обласної ради. Знову проблема виникла на етапі уточнення протоколів ДВК, йдеться у повідомленні.

1. Львівська обласна ТВК повернула на уточнення протокол Добромильської міської ТВК з виборів депутатів Львівської обласної ради через розбіжності у даних окремих виборчих дільниць між початковими та уточненим протоколом ДВК.

2. Вчора Добромильська міська ТВК провела перерахунок на одній виборчій дільниці #461318, яка знаходиться у межах м. Добромиль. Перерахунок виявив розбіжність даних, які зазначені в уточненому протоколі ДВК у голосах кількох політичних партій, тоді як дані у пакетах з бюлетенями цих партій відповідають даним поточного протоколу з мокрою печаткою. Очевидно, протокол ДВК був кимось “уточнений” самовільно, в результаті чого близько 30 голосів різних партій були дописані одній політичній партії.

3. Аналогічна підозра у розбіжностях в уточнених протоколах є по інших трьох виборчих дільницях: #461317, #461403 і #461327. Ймовірно, протоколи цих дільниць також могли бути самовільно переписані не на засідання виборчої комісії.

4. По дільниці #461318 поліція відкрила кримінальне провадження щодо підозри підроблення виборчої документації. На жаль, на підставі інформації в Інтернеті, тоді як жодна з партій заяви про злочин не надсилала. Кваліфікація також залежатиме від того чи така фальсифікація могла вплинути на результати голосування.

“Виявлені факти свідчать про те, що спроби сфальсифікувати протоколи виборчих дільниць можуть допомогти партії, якій дописували ці голоси отримати на один мандат у Львівській обласній раді більше. Спостерігачі ОПОРИ продовжують моніторити ситуацію”, – йдеться у повідомленні.

У Добромильській міській ТВК підтверджуюються підозри у спробі фальсифікації протоколів ДВК з виборів депутатів…

Опубліковано Taras Rad’ Вівторок, 3 листопада 2020 р.

Leave a Reply