“Слуга народу” не є партією, – Верещук

0
716

Партія “Слуга народу” не є політичною партією, бо не об’єднана жодною партійною ідеологією.

Про це народний депутат від фракції “Слуга народу”, екс-представник уряду у парламенті Ірина Верещук заявила у “Щасливому інтерв’ю” на телеканалі Прямий.

“Я була окрилена (роботою у Раді ІХ скликання – ред.). Звичайно, це енергія, це нова формація, це щось нове. Тому що ще ніколи не було такої великої фракції. І ми дійсно не є партією. Що сказати? Ми не є об’єднані ідеологією партійною. Ми не маємо якоїсь визначеної, виокремленої ідеології, яка би нас об’єднувала і робила з нас монопартію.

Монобільшість вона з нас зробила, а от монопартії – чомусь ні. Ми маємо лідера – це президент Зеленський. Але він точно не працює з фракцією. Він є президентом всієї України. І ми не можемо експропріювати його і сказати, що це наш лідер. Він лідер українців, без відносно – голосували чи не голосували. Але це президент країни. Ми маємо голову фракції – це Давид Арахамія. Разумков також є спікером всього парламенту. Ми можемо сказати, що він має дотичність безпосередньо до “Слуги народу”…” – розповіла Верещук.


Leave a Reply