Слід цієї провокації лежить далеко за межами України, – Спілка поляків про підрив автобуса біля Львова

0
3262

«Спілка поляків України» з сумом та стурбованістю сприйняла факт підриву невідомими особами польського туристичного автобуса, що мав місце в ніч з 9 на 10 грудня п.р. у с.Сокільники Львівської області. Про це йдеться у заяві Голови “Спілки поляків України” А.Стефановича.

“Вказана провокація стала черговим свідченням цілеспрямованої кампанії проти українсько-польської дружби та національної злагоди в Україні. Особливо насторожує обраний зловмисниками час вчинення злочину, який на наше переконання, не випадково обраний напередодні візиту Президента Республіки Польща А.Дуди в нашу державу.

З огляду на це, ми переконані, що сліди вказаної провокації лежать далеко за межами України, оскільки український народ не має ненависті до поляків, так як не має її і польський. Тому всі спроби їх посварити закономірно приречені на провал.

У цьому контексті хочемо висловити свою підтримку ініціативам України і Польщі спрямованим на налагодження дієвої двосторонньої співпраці на рівні президентів обох держав.

Віримо, що попри усі труднощі та намагання нас посварити, ми разом побудуємо нове майбутнє без образ та звинувачень – на користь обом народам!”, – йдеться у заяві

Як відомо, у суботу, 9 грудня, близько 23:20 на кільцевій дорозі на стоянці готелю “Панська Гора” невідомі особи пошкодили невідомим вибуховим пристроєм зовнішню обшивку та бокове скло автобуса марки МАN, польської реєстрації.

Залишити відповідь