Славута постраждала від ракетної атаки

Всі заклади освіти, у нас їх 22, всі без виключення мають руйнування. І ще багато інших об'єктів: котельні, будівлі іншого призначення

0
69

Двадцять два заклади освіти у Славутській громаді, що на Хмельниччині зазнали пошкоджень внаслідок нічної атаки з боку Росії. У медазакладах, наразі перебувають два десятки постраждалих із різними ступенями ушкоджень. Є — важкі випадки.

Про це в раноковому ефірі Суспільне. Спротив” розповів міський голова Славути Василь Сидор, пише Кулемет.

“Місто Славута — мирне місто, в нас немає військових частин, але в 4 годині ночі ми попали під бомбардування і дуже багато шкоди нанесено: пошкоджені школи, садочки, інші об’єкти критичної інфраструктури. Наразі працюють усі служби щодо максимального усунення пошкоджень, які є на території міста та ближніх сіл”, — розповів Сидор.

За його словами, станом на 9:00, до медзакладів у громаді із різними ступень ушкоджень звернулося 20 людей.

“Сьогодні, 20 людей у лікарні перебувають, медики надають їм допомогу. Будемо надіятися на покращення. У всіх — різні ступені ураження”, — сказав міський голова.

Також, у Славуті наразі немає жодного закладу освіти, якого б не зачепила вибухова хвиля цієї ночі.

“Всі заклади освіти, у нас їх 22, всі без виключення мають руйнування. І ще багато інших об’єктів: котельні, будівлі іншого призначення”, — додав він.

Залишити відповідь