Скільки Зеленський витратив на поїздку в Оман

0
626

Депутати вимагають розкрити інформацію про фінансування поїздки Володимира Зеленського в Оман

Депутати фракції «Європейська Солідарність» направили офіційне звернення на ім’я Андрія Богдана, голови Офісу Президента, для розкриття інформації про підготовку та фінансування таємного відпочинку Володимира Зеленського в Оман

Згідно з інформацією прес служби, Зеленський відправився до Султанату Оман з робочим візитом. Однак, ані в вітчизняних ЗМІ, ані офіційні ресурси ОПУ та Оману не анонсували жодної інформації про поїздку і її мету. Народні депутати вимагають розкрити склад делегації, яка супроводжувала Президента під час «високих зустрічей» з іноземними лідерами. Якщо візит дійсно мав офіційний статус, Офіс Президента має оприлюднити програму перебування із переліком зустрічей президента, вказавши відповідальних за організацію візиту осіб.

Найбільший інтерес суспільства викликає інформація про фінансування поїздки, адже Президент запевняє, що ця поїздка була здійснена за власний кошт, але не зазначена в декларації, як цього вимагає чинне законодавство України. Зважаючи на можливий офіційний статус візиту, народні депутати вимагають повідомити вартість перельотів та проживання для всією делегацію, в тому числі представників УДО і супроводжуючого персоналу, та вказати джерела фінансування цього візиту.

Офіційне звернення до Керівника Офісу Президента підписали 8 народних депутатів. Фракція очікує відповіді на усі питання згідно з Законом «Про статус народного депутата».


Leave a Reply