Скільки грошей витратили львів’яни на нові авто з початку року

0
15731

Впродовж першого кварталу 2018 року у Львові та області зареєстрували майже тисячу нових автомобілів на суму 28 мільйонів доларів

Сума покупок у регіоні становить 28 мільйони доларів США без врахування вартості додаткового обладнання. Половина автомобілів, які купували львів’яни, входить у ціновий діапазон від 17 до 35 тисяч доларів США. Ще майже 26% машин – дорожчі 35 тисяч доларів. Решта автомобілів мали ціну менше 17 тисяч. Середня вартість авто у Львові у перші три місяці цього року становила 32 тисячі доларів США, – повідомляє аналітичний відділ сайту з продажу автомобілів RST.ua.

Найчастіше у регіоні купували авто марки Volkswagen. На покупку майже ста таких авто у Львові витратили понад 3 мільйони доларів США. Крім цього, на 4 автомобілі Land Rover витратили 700 тисяч доларів, якщо не враховувати вартості додаткового обладнання. А серед моделей лідером став Volkswagen Golf.

Загалом, у першому кварталі 2018 року українці купили 19 тисяч нових автомобілів на суму понад півмільярда доларів США. Близько половини суми покупок припало на столицю, де на 7 тисяч автомобілів витратили понад 250 мільйонів доларів. Найменше купували нових автомобілів на Буковині. Там на 150 автомобілів витратили 4 мільйони доларів без врахування вартості додаткового обладнання.

Нагадаємо, упродовж минулого року у Львові купили майже 4 тисячі нових автомобілів, а сума покупок склала понад 100 мільйонів доларів США. Тоді найпопулярнішою маркою у регіоні було Kia. На 408 авто цієї марки за рік витратили майже 10 мільйонів доларів.

Leave a Reply